facebook
Nasze biuro architektoniczne oferuje usługi w następującym zakresie: Projekty budowlane - architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, projekty budynków mieszkalnych, przebudowy, nadbudowy, adaptacje.

Projektujemy budynki mieszkalne, usługowe, hotelarskie oraz we wszelkich innych branżach.

W naszych szeregach pracują architekci, prawnicy, geodeci oraz osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

Prowadzimy profesjonalne doradztwo podczas wyboru opracowań powtarzalnych. Zajmujemy się również adaptacją tego typu projektów
kwadrat
REFERENCJE

Jeżeli korzystali Państwo z naszych usług, prosimy o wyrażenie swojej opinii na ten temat za pomocą formularza po lewej stronie ekranu. Wszystkie uwagi i opinie na temat naszej działalności pojawią się własnie w tym dziale. Wierzymy, że pomogą nam one w podniesieniu jakości naszych usług, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Naszych Klientów.

Pracownia od kilku lat prowadzi prace związane z rozbudową i modernizacją naszych obiektów polegające na działaniach projektowych, uzgodnieniach merytorycznych i powiernictwie przygotowania realizacji. Stwierdzamy niniejszym, że działalność pracowni w określonym wyżej zakresie pozwala na świadowme polecenie jej usług wszelkim potencjalnym inwestorom.
~ AUTO-LATOS-SERWIS, KIA, Dąbrowa Górnicza
Pracownia realizowała na nasze zlecenie projekt techniczny na pawilony handlowe zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Legionów Polskich oraz projekt architektoniczny kotłowni olejowej w naszym zakładzie. Prace te były wykonywane zawsze bardzo solidnie i terminowo. W/w zadania inwestycyjne są obecnie eksploatowane i nie budzą żadnych zastrzeżeń. Firma ta jest partnerem solidnym i godnym zaufania.
~ Zakłady Wyrobów Metalowych, Sławków
Pracownia świadczyła kompleksowe usługi związane z powstaniem naszego nowego obiektu (salon samochodowy wraz z serwisem) w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Sobieskiego. Obejmowały one wszelkie niezbędne ustalenia w zakresie merytorycznym, poprzez dokumentację projektową, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Wyrażamy niniejszym przekonanie, iż firma jest godnym polecenia partnerem w działalności zmierzającej do przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych.
~ PHU Hatlapa, SEAT HATLAPA, Bytom
W chwili obecnej Pracownia zakończyła prace projektowe naszego ośrodka hotelowo-restauracyjnego Club Shuma nad jeziorem Pogoria I. Prace te zawierały inwentaryzację, dokumentację rozbudowy istniejących obiektów a także dokumentację rozbiórkową obiektów przeznaczonych do wyburzenia.Stwierdzamy niniejszym, że działalność pracowni w określonym wyżej zakresie, ze względu na jej rzetelność, pozwala na świadowme polecenie jej usług wszelkim potencjalnym inwestorom.
~ AUTO-LATOS-KIA, CLUB SHUMA, Dąbrowa Górnicza
W ramach współpracy z naczym przedsiębiorstwem, pracownia wykonywała prace projektowe rozbudowy i przebudowy obiektów przetwórstwa mięsne w Szczurowej i Świerznie. Stwierdzamy, że jakość wykonanych prac pozostaje na właściwym, wysokim poziomie.
~ PHU PROJEKT-POL, Sosnowiec
Cały proces przygotowania realizacji inwestycji przebiegł bez najmniejszych problemów. Koniec z bieganiem po różnych urzędach. Z roboty papierkowej pozostało mi tylko oglądanie rysunków naszego nowego domu i zastanawianie się nad kolorem ścian :)
~ Jacek, Sosnowiec
Pełen profesjonalizm! Zanim doszło do wykonania ostatecznej dokumentacji projektowej mogłem już wirtualnie "przejść" się po naszym nowym domu.
~ Marek, Katowice
Bardzo profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków. Od momentu nawiązania współpracy praktycznie zapomniałem o tym, że w Polsce istnieją urzędy, decyzje i pozwolenia.
~ Krzysztof, Dąbrowa Górnicza