facebook
Nasze biuro architektoniczne oferuje usługi w następującym zakresie: Projekty budowlane - architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, projekty budynków mieszkalnych, przebudowy, nadbudowy, adaptacje.

Projektujemy budynki mieszkalne, usługowe, hotelarskie oraz we wszelkich innych branżach.

W naszych szeregach pracują architekci, prawnicy, geodeci oraz osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

Prowadzimy profesjonalne doradztwo podczas wyboru opracowań powtarzalnych. Zajmujemy się również adaptacją tego typu projektów
kwadrat

SZEREGOWA ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINNA

W chwili obecnej realizujemy inwestycję własną pod nazwą " CENTRUM KWADRAT" zlokalizowaną w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Cieplaka. Planowany termin zakończenia robótto Sierpień 2016. Poszczególne budynki będą jednak sukcesywnie oddawane do użytkowania.
Podstawowe dane przedstawiają się następująco:

  • Lokalizacja:

Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu miasta w formie zamkniętego osiedla. Wszelkie niezbędne miejskie atrakcje dostępne są o kilka minut spacerem. Przedszkole jest wręcz za płotem. Do szkoły, ośrodka zrowia,Pałacu Kultury Zagłęgia czy centrum handlowego POGORIA dostaniemy się spacerem w kilka mniej niż 10 minut. Wokół istnieją budynki mieszkalne jednorodzinne oraz niska zabudowa wielorodzinna.

  • Możliwości komunikacyjne:

Budynki zlokalizowane przy drodze publicznej - ul. Cieplaka. Bezpośredni dostęp do ulicy Cieplaka poprzez istenijący zjazd drogowy. W ramach działki zrealizowana zostanie komunikacja wewnętrzna wraz z dodatkowymi miejscami postojowymi.

  • Zaopatrzenie w media:

Budynki podłączone do wszystkich niezbędnych sieci: woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, energia elektryczna, gaz. Każdy z budynków posiadać będzie własne przyłącza i osobne zestawy pomiarowe dla indywidualnego rozliczania poboru poszczególnych mediów. Ogrzewanie każdego z segmentów odbywać się będzie z wykorzystaniem indywidualnej kotłowni na paliwo gazowe.

  • Dane technologiczne:

Budynki mieszkalne jednorodzinne realizowane w technologii tradycyjnej z bloczków betonu komórkowego. Każda z kondygnacji jest pełnowymiarowa i posiada wysokość 265 cm -brak poddasza użytkowego.
Stropy międzykondygnacyjne w techlogii gęstożebrowej.
Stolarka okienna PCV szklona zestawami dwuszybowymi w kolorze białym wewnątrz pomieszczeń i grafitowym na zewnątrz.
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 153 mkw, w tym garaż o powierzchni 18 mkw oraz pomieszczenie gospodarcze/kotłownia 9 mkw.
Powierzchnia działki dla poszczególnych segmentów będzie różna, lecz będzie to około 180 mkw.

  • Standard wykończenia:

Budynki realizowane w ramach budowy całego mini-osiedla. Z zewnątrz wykończone "pod klucz" - stolarka okienna, elewacja oraz zagospodarowanie działki i drogiwewnętrzej zgodnie z rysunkami wizualizacji zamieszconymi poniżej.
Wewnątrz w zależności od upodobań Inwestora - wykończone wraz z instaacjami, wylewkami i tynkami maszynowymi lub pozostawione w stanie surowym.

  • Warunki finansowe:

Cena jednego segmentu wraz z udziałem w drodze wewnętrznej to 550 000,00 zł za całość.
Niniejsza oferta jest ofertą bezpośrednią - Klient nie płaci prowizji.
W miarę potrzeb Inwestora oferujemy pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego.

  • Warunki formalne

Jako firma, istniejemy na rynku budowlanym od 1991 roku. Zajmujemy się profesjonalną obsługą nieruchomości od strony formalno-prawnej oraz projektowej. Gwarancją rezerwacji oraz nabycia budynku jest podpisanie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego.